ANA SAYFAORGANİZASYONLARYAZ OKULLARIYAZLIK SİNEMAGALERİBİZE ULAŞIN
ETKİNLİKLER
Sağlık Seminerleri 3

Sağlık Seminerleri 2Sağlık Seminerleri 1
Tüm Etkinlikler
  Anadolu Yakası Gençler Buluşması 2010  
 

Kadıköy Belediyesi geleneksel olarak düzenlediği milli bayramlar etkinliklerini bu yıl Anadolu Yakası’nın tamamını içine alacak şekilde daha da geniş bir katılımla kutluyor. Ulu Önder Atamızın gençlerimize armağan ettiği 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı diğer yıllardan farklı olarak Kadıköy Belediyesi Gençlik Merkezi’nde ve beş gün süreyle kutlanacak.

15-19 Mayıs 2010 tarihleri arasında Kadıköy Belediyesi Gençlik Merkezi’nde düzenlenecek “Anadolu Yakası Gençler Buluşması”na tüm üniversite öğrencilerimiz ile bölgemizde bulunan sektörlerin önde gelen şirketlerini, kariyerlerinde değişiklik yapmak isteyen ve kendini genç hisseden tüm İstanbulluları davet ediyoruz.

BULUŞMANIN AMACI
Anadolu yakasında eğitim–öğrenim gören üniversite öğrencileri ile, çalışma hayatının önde gelen danışmanlık ve finans firmalarını, yurtiçi ve yurtdışı dil okullarını, kişisel gelişim şirketlerini, reklam, sağlık, yatırım, iş ve kariyer sektörlerini bir araya getirmek.
Böylece gençlerimizin geleceklerine yön vermelerine rehberlik ederken katılımcı firmaların kendi hedef kitleleriyle bir araya gelmelerini, şirketlerini doğrudan anlatma ve genç beklentileri yakından öğrenme fırsatı yakalamalarına katkıda bulunmak.


BULUŞMANIN HEDEFİ

Faaliyet gösterdiğiniz sektör dışında farklı sektörleri tanıma, yeni ilişkiler kurma ve müşteri yelpazenizi genişletme fırsatı, Alttan gelen yeni nesilin amaçlarını, eğilimlerini, geleceklerine yönelik planlarını yakından tanıma fırsatı, Düzenleyeceğiniz seminerler, oturumlar ve panellerle,katılımcıların ilgi duydukları konularda daha fazla fikir sahibi olmalarını sağlarken, firmanızı doğrudan anlatma fırsatı, Size ait yeni bir ürünü ya da yeni bir fikri tanıtma fırsatı…

Beş gün süreyle devam edecek etkinlik kanalıyla geleceğimizi palnlayacağımız gençlerimizle birlikte yeteneklerimizi ve olanaklarımızı geliştirmeyi hedefliyoruz.
BULUŞMADA YER ALACAK ETKİNLİKLER

1.SÖYLEŞİ VE EĞİTİMLER: Sektörünüzü tanımak ve sektörünüzün önde gelenleriyle birebir görüşmeler yapmak katılımcılar için önemli bir eğitim fırsatı yaratacaktır. Düzenleyeceğiniz seminer ve oturumlarda konusunun uzmanı isimler, bilgilerini, deneyimlerini ve araştırmalarını katılımcılarla paylaşacakltır.
2.SPOR: Platforfm sadece tanışma ve eğitim alanı olmanın dışında etkin bir şekilde düzenlenecek spor faaliyetlerinde de etkin olacaktır. Tenis, plaj voleybolu ve futbol branşlarında düzenlenecek turnuvalar planlanmaktadır. 3.EXTREM SPORLAR: Alanımızın uygunluğu değerlendirildikten sonra Bankey Jumping,Tırmanma Duvarı, Bisiklet Akrobasi gibi faaliyetler etkinliğin kapsamına dahil edilecektir.

SONUÇ

Binlerce genci ve pek çok etkinliği bünyesinde barındıracak festival, Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 19 Mayıs 2010 tarihinde gün boyu yapılacak gösteriler, ödül törenleri, kutlamalar ve çeşitli sanatçıların yer alacağı konserlerle son bulacaktır.

Sizlerin katılımıyla daha da güçlenip renk kazanacağımıza inancımızla, işbirliğiniz için şimdiden teşekkürler…
 
© Copyright 2010 KGM - Kadıköy Belediyesi